Ženy iba remizovali

Eastern wings Michalovce : Quick sport B.Bystrica 1:6  /1:0,0:4,0:2/

Zápas ,ktorý sme mohli rozhodnúť už v prvej tretine ,keď sme nepremenili množstvo striel na bránu súpera. Naopak Bystričanky začali nahadzovať loptu pred bránu a my sme dostali nepochopiteľne až päť gólov z dorážky čo jednoznačne rozhodlo zápas v prospech súpera

FBK Harvard Partizánske : Eastern wings Michalovce 4:4 /2:2,0:0,2:2/

Vyrovnaný zápas z momentálnym lídrom ligy nepriniesol pekný florbal ,ale boj o každú loptičku. Tri minúty pred koncom zápasu sme v rozmedzí 10.sekúnd otočili na 4:3 ,ale nedokázali sme náskok ubrániť a 50.sekúnd pred koncom sme inkasovali vyrovnávací gól.

Zostava: Kuchariková Nikola, Patrícia Dzurinová, Alexandra Hańová,, Jakabová Lenka, Kandriková Zuzana, Štefánia Škodiová, Zuzana Chudinová,, Gabriela Galova, Eva Brecková, Michaela Naščáková,Simona Poláková