Cez víkend v ženskej lige proti Banskej Bystrici a Trenčínu

Eastern wings Michalovce : FBK Harvard Partizánske  4:2  /0:1,1:1,3:0/

Góly Eastern wings: Kuchariková N. 2, Komlodyová, Haňová.
Zostava: Kuchariková,  Dzurinová, Haňová, Gajdošová, Komlodyová, Jakabová, Škoginová,Chudinová, Uherská , Vrábeľová, Gallová.

Hrali sme asi v najlepšej zostave akú sme kedy mali , hráčky sa vzájomne pekne dopĺňali aj keď toho spolu majú natrénované veľmi málo. Nové hráčky výborne zapadli a keď sa zohrajú budeme mať určite veľmi silné družstvo. Zápas sme od začiatku iba doťahovali a nevedeli sa gólovo presadiť ,aj keď sme mai nepomerne viac šancí skórovať. Nakoniec Nikola prešla z obrany dopredu kde vystriedala Romanku a vyrovnávajúcim gólom naštartovala útok a zápas sme otočili v tretej tretine 3:0

Eastern wings Michalovce  : 1.FBC Trenčín  2:7 /0:3,1:1,1:3/

Góly Eastern wings: Gallová, Jakabová
Zostava: Kuchariková,  Dzurinová, Haňová, Gajdošová, Komlodyová, Jakabová, Škoginová,Chudinová, Uherská , Vrábeľová, Gallová. Zápas nedohrali pre zranenie N.Kucharíkovej aj Haňová a Dzurinová,

Po výbornom prvom zápase sme chceli pokračovať v dobrom výkone ,problém nastal vtedy, keď vlhkosť (zistilo sa neskôr) spadla na palubovku a v okamihu sa z nej stala ľadová plocha. Za prvých 5 min. zápasu sa nepríjemne na palubovke šmyklo asi 6 hráčok z oboch tímov a vyvrcholilo to tým, že jedna z nich sa pošmykla až tak, že musela byť okamžite prevezená do nemocnice. Po tomto incidente sa hra na pár desiatok minút prerušila a začalo sa testovať ako odstrániť tento obrovský nedostatok. Zistilo sa, že hala musí byť vetraná, aby sa v nej dalo ako tak hrať. V hre sa po vzájomnej dohode oboch tímov pokračovalo, lenže hralo sa už len takmer v chôdze, pretože takmer všetky ženy sa báli zranenia. Tento veľký nedostatok ovplyvnil aj výsledok zápasu.